Saradnja sa Savezom energetičara je najbolji način da komunicirate sa Vašim poslovnim partnerima, potvrdite i unapredite svoju poslovnu reputaciju i uspeh Vaše

firme predstavite svim uticajnim ljudima u Srbiji i na međunarodnom planu.

[one_half_last]

Želja nam je da nastavimo da efikasno promovišemo vaše proizvode, da održimo i učvrstimo međusobno profesionalno poverenje, kao i da pronalazimo nove i negujemo postojeće zajedničke ciljeve.

Organizator Savetovanja poziva sve zainteresovane firme u energetskom sektoru iz zemlje i inostranstva da učestvuju u sponzorstvu, promociji, prezentaciji i oglašavanju u završnom Programu savetovanja i Zborniku radova.

U tom smislu je koncipiran PROGRAM MARKETINGA, koji svojim sadržajem treba da obezbedi uslove za promotivno-marketinške prezentacije i izložbe proizvoda i usluga  o energo-dostignućima u energoprivredi, industriji, komunalnim sistemima, saobraćaju, zgradarstvu, obnovljivim i novim izvorima energije.

PROGRAM MARKETINGA – ENERGETIKA 2014 >>>

MARKETING PROGRAM – ENERGY 2014 >>>

Oblici učešća firmi na savetovanju ENERGETIKA 2014 su sledeći:

Generalni sponzor

Europe_mittig_Isolation

Savetovanje su pomogli

savetovanje su pomogli

Sponzor savetovanja

eft-znak1

Sponzor koktela dobrodošlice

sponzor koktela dobrodoslice

Zlatni

Srebrni

Bronzani

Sponzor

Sponzor svečanog otvaranja i koktela dobrodošlice

Donator

Izlagač na izložbi

Pano prezentacija

Oglašavanje

Distribucija promo- predmeta

Za svaki od oblika učešća predviđena su prava i naknade koje služe za pokriće troškova Savetovanja.

Ukoliko ste zainteresovani za detaljnije informacije, postavljene na sajtu Saveza: www.savezenergeticara.org.rs , molimo Vas obratite se na telefon Saveza energetičara broj 011/2183 315 i/ili  popunite prijavni formular i naši predstavnici

će Vas kontaktirati.